Op 23 mei organiseren we een infoavond voor alle toekomstige derdes om 19u in de eetzaal van de school.

Kalender

vrijdag 1 septemberStart schooljaar
vrijdag 8 septemberSchoolfotograaf
11-15 septemberGWP Kortrijk 1A
Woensdag 20 septemberSport na school: RUGBY
25-27 septemberGWP Merelbeke 1B
woensdag 27 septemberBreng je sportclub naar school
donderdag 28 septemberSportdag 2A/2B
woensdag 4 oktoberScience lab: determineren (a)bionische factoren
donderdag 5 oktoberDag van de leerkrachtBiotoopstudie – Bastion VIII – 1B4/1B5/1B6
vrijdag 6 oktoberReservatie oudercontact
maandag 9 oktoberFacultatieve verlofdag (leerlingen vrij)
dinsdag 10 oktoberPedagogische studiedag (leerlingen vrij)
woensdag 11 oktoberSport na school: DANS
vrijdag 13 oktoberControle fietsen
maandag 16 oktoberRichtingen STEM: bezoek aan het weerstation Armand Pien
donderdag 19 oktoberBiotoopstudie – Bastion VIII – 1B1/1B2/1B3Infoavond voor ouders: ‘Een verantwoord gebruik van sociale media bij jongeren’
vrijdag 20 oktoberRapport DW1Projectdag ‘Verantwoord omgaan met sociale media en GSM-gebruik’ (verplaatst naar 9 februari 2024)
maandag 23 oktoberRichtingen STEM: bezoek aan het weerstation Armand Pien
dinsdag 24 oktoberOudercontact
vrijdag 27 oktoberEindactiviteit in functie van SOVA en burgerzin
maandag 30 oktoberHerfstvakantie
maandag 6 novemberHerinneringseducatie WO I
woensdag 8 novemberScience lab: licht en energie
donderdag 9 novemberTheatervoorstelling ‘Solo’ – 2A
vrijdag 10 novemberHPV1-inenting eerstejaars
maandag 13 novemberHPV1-inenting eerstejaars
vrijdag 17 novemberWeek van de Franse film – 2A
maandag 20 novemberBastion VIII – 1A1/1A3
dinsdag 21 novemberTheatervoorstelling ‘ZIJ(N)’ – 1B/2BBastion VIII – 1A2/1A4
donderdag 23 novemberBastion VIII – 1A5/1A6
vrijdag 24 novemberBastion VIII – 1A7/1A8
dinsdag 27 novemberBastion VIII – 1A9/1A10Bezoek aan rusthuis – 2A9 SP
woensdag 28 novemberBastion VIII – 1A11
woensdag 29 novemberRapport DW2STEM-expeditie: Tijd voor slijmSTEM-expeditie: Recherchewerk
vrijdag 1 decemberVoorbereidingsweek examens – planning
maandag 4 decemberBezoek aan rusthuis – 2A8 SP
woensdag 6 decemberStart examens A-stroom
vrijdag 8 decemberHPV-inenting 1B
woensdag 13 decemberStart project – 1B/2B
maandag 18 decemberInhaalexamens
donderdag 21 decemberRapport EX 1Oudercontact
vrijdag 22 decemberActiviteiten op school met klastitularis (afsluit om 12.05)
maandag 25 decemberKerstvakantie
woensdag 17 januariSTEM-expeditie: Zeefdrukken
maandag 22 januariVoorrondes STEM-olympiade
woensdag 24 januariSport na school: BADMINTONSTEM-expeditie: Magische magnetenSTEM-expeditie: Mineralen mania
donderdag 25 januariGedichtendag
woensdag 31 januariScience lab: microscopie
vrijdag 2 februariEnglish theatre – alle leerlingen
vrijdag 9 februariProjectdag ‘Verantwoord omgaan met sociale media en GSM-gebruik’ (verplaatst van 20 oktober 2023)
maandag 12 februariKrokusvakantie
woensdag 21 februariSport na school: TAFELTENNIS
maandag 26 februariTheatervoorstelling ‘The Black Panter’ – 1A
woensdag 28 februariScience lab: voedselrelaties
vrijdag 1 maartComplimentendag
maandag 4 maartReservatie oudercontact
woensdag 6 maartSTEM-expeditie: Robot maken
donderdag 7 maartRapport DW3Oudercontact
woensdag 13 maartOnline lesdag voor alle leerlingen GO! MADSport na school: KLIMMENSTEM-expeditie: Microscopie
donderdag 14 maartPI-dag
woensdag 20 maartSTEM-expeditie: RuimtetechnologieSTEM-expeditie: Geluidsgolven
donderdag 21 maartKangoeroewedstrijd
zaterdag 23 maartOpenlesdag voor leerlingen L6
woensdag 27 maartScience lab: spijsverteringstelsel en indicatorenSTEM-expeditie: Hout
donderdag 28 maartEHBO-project
vrijdag 29 maartPedagogische studiedag (leerlingen vrij)
maandag 1 aprilPaasmaandag
woensdag 17 aprilSTEM-expeditie: Robot programmeren
woensdag 24 aprilScience lab: massa en volumeSport na school: ATLETIEKSTEM-expeditie: Metaal
donderdag 25 aprilVlaamse toetsing Nederlands – TweedejaarsHPV2-inenting 1A
vrijdag 26 aprilHPV2-inenting 1A
maandag 29 aprilVlaamse toetsing Nederlands – Tweedejaars
woensdag 1 meiDag van de Arbeid (leerlingen vrij)
Dinsdag 7 meiOnline infomoment voor ouders en leerlingen van 4 naar 5
donderdag 9 en vrijdag 10 meiHemelvaart en brugdag (leerlingen vrij)
maandag 13 tot en met vrijdag 17 meiGWP 4-5-6 (6des vertrekken zondag 12 mei)
maandag 20 meiPinkstermaandag (leerlingen vrij)
donderdag 23 meiInfoavond  voor alle leerlingen die instappen in het 3e jaar en hun ouders
vrijdag 31 meiRapport DW3 
woensdag 5 juni Eerste examendag in derde graad (tot en met 20-06-2024)
maandag 10 juniEerste examendag in tweede graad (tot en met 20-06-2024)
donderdag 20 juniLaatste examendag
vrijdag 21 juniSportdag – inhaalexamens
maandag 24 juniDeliberaties zesdes – inhaalexamens
dinsdag 25 juniDeliberaties vijfdes – Inhaalexamens
woensdag 26 juniDeliberaties derdes – Inhaalexamens
donderdag 27 juniDeliberaties vierdes
Oudercontact 18.00u (op afspraak)
Infomoment toekomstige vijfdes
vrijdag 28 juniRapportuitreiking EX 2
Inzage examens
Plechtige proclammatie zesdes (14.30u)
maandag 1 juliInschrijving van 9.00u tot 12.00u en van 13.00u tot 17.00u
dinsdag 2 juliInschrijving van 9.00u tot 12.00u en van 13.00u tot 17.00u
woensdag 3 juliInschrijving van 9.00u tot 12.00u en van 13.00u tot 17.00u
donderdag 4 juliInschrijving van 9.00u tot 12.00u en van 13.00u tot 17.00u
vrijdag 5 juliInschrijving van 9.00u tot 12.00u en van 13.00u tot 17.00u
maandag 19 tot en met vrijdag 23 augustusInschrijvingen van 09.00u tot 12.00u en van 13.00u tot 17.00u
maandag 26 augustusUitgestelde proeven
dinsdag 27 augustusUitgestelde proeven Afhalen boekenpakket
woensdag 28 augustus Uitgestelde proeven Afhalen boekenpakket
donderdag 29 augustusdeliberatie